Bytová pivnica

Zabezpečenie pivnice

Na Slovensku máme státisíce bytov. A takmer každý z nich má aj svoju pivnicu. Lenže kým na bezpečnosť svojho bytu voči vykradnutiu už myslíme akosi automaticky a chránime si ho, napríklad dobrými bezpečnostnými dverami, na svoje pivničné priestory zabúdame. A pritom je to rovnako "náš" priestor, ako aj ten v byte. A to práve v poslednom období využívajú zlodeji. Nárast počtu vykradnutých bytových pivníc je veľký a každým mesiacom sa zvyšuje.
Klasické latkové pivnice poznáme odjakživa a vieme,že nech sa snažíme akokoľvek ich zabezpečiť,tak je to úplne márne. Nech tam osadíme akýkoľvek visiaci zámok,aj tak je nemožné zabrániť zlodejovi preniknúť cez tenké latky a vykradnúť nám pivnicu. Existuje však riešenie o ktorom nevie veľa ľudí a dokáže nám vyriešiť situáciu a dostatočne zabezpečiť naše osobné pivničné priestory.
Ide o Bezpečnostnú pivnicu. Bezpečnostná pivnica je technické riešenie, ktoré svojou konštrukciou dokáže zabrániť preniknutiu zlodeja do pivnice. Je to vďaka pevnej konštrukcii,ktorá je certifikovaná až na 2. bezpečnostnú triedu, čo znamená,že je v ľudskej sile takmer nemožné pivnicu prekonať.
O pojem „bezpečnostná pivnica“ začína mať čím ďalej tým viac ľudí záujem, nakoľko ak mám zabezpečený byt,tak prečo nie pivnicu. Veď často sa stáva,že tam máme drahé lyže či bicykel. Veľkou výhodou je,že pivnica je vyrobená priamo na mieru,takže s istotou viete už vopred,že práve Váš priestor bude zabezpečený tak ako má byť.