Bezpečnostné dvere

Termo bezpečnostné dvere

Súčasťou každého bytu ako aj rodinného domu sú samozrejme vstupné dvere. Nie každý ale pri výbere dverí do rodinného domu venuje výberu naozaj takú pozornosť akú by si dvere zaslúžili. Väčšina ľudí sa k novým dverám v novostavbe dostane tak, že sú jednoducho súčasťou dodávky plastových či drevených okien. Pre majiteľa je to o starosť menej, ale naozaj sú takéto dvere vhodné ako vstupné dvere do domu? Vyriešia nám všetky problémy ktoré potrebujeme?

Odpoveďou na tieto otázky sú tzv. TERMO bezpečnostné dvere. Tieto dvere sú v základe bezpečnostné, čo nám rieši jeden z problémov, nakoľko plastové či drevené dvere nám majetok nijako neochránia. Čo je ale veľkým plusom a na čo sa v dnešnej dobe zameriava čoraz viac ľudí, je to že dverné krídlo je v TERMO úprave, čo znamená, že na dvernom krídle sa nachádza termo-izolačná vrstva, ktorá v kombinácii s Termo zárubňou zadrží teplo vo vnútri a zimu vonku za dverami. Pre majiteľov domu, ktorý riešia únik tepla je táto varianta najlepšou možnosťou.

Okrem toho, že nám takéto dvere šetria peniaze za kúrenie, nám môžu tvoriť peknú dominantu vstupného otvoru a tým aj celého domu, nakoľko takéto TERMO dvere sa dajú zadovážiť v rôznych odtieňoch drevodekoru či dokonca vo farbe RAL. To je veľká výhoda hlavne pre majiteľov, ktorí potrebujú a chcú mať zjednotený povrch napríklad s oknami. Presklenie v Termo úprave samozrejme nie je problém a dvere môžu byť pokojne preskelné a stále rovnako termo-izolačné a bezpečné. Je to len o vkuse a štýle každého z nás aby si vybral to čo sa mu páči a s čím bude spokojný.